Přeskočit na obsah

Pomozte nám šířit Dokument humanismu

Spolupráce s kampaní

Sdílejte obsah na sociálních sítích

Sociální sítě patří mezi velmi důležitý nástroj pro šíření informací mimo oficiální média. Dokument se musí dostat ke každému v každém rohu naší planety, aby inspiroval novou vizi budoucnosti v srdcích těch, kteří se dnes cítí utlačováni. Prosíme, sdílejte Dokument humanismu na sociálních sítítch, pošlete to přátelům, příbuzným a známým: ať se to stane VIRÁLEM!

Organize veřejného semináře na téma Dokument humanismu

Jsou zde další témata spojená s Dokumentem humanismu, která je potřeba prodiskutovat: ekonomika, přímá demokracie, akční fronty atd. Cílem je vytvořit diskuse s různými tématy, dále očekáváme nové návrhy v každé oblasti lidské činnosti.

Vytvořte komunitu

Současná společnost prošla hranicí individualismu a světového odloučení, je tedy důležité se zaměřit na nezbytná protiopatření, díky nimž bude mít každý jedinec pocit, že není sám. Komunity mohou vznikat v domácnostech, knihovnách, školách, na pracovištích. Nebo online a najdou místo v sociálních sítích, skupinách Whatsapp, e-mailových seznamech. Důležité je připojit se k lidskému prostředí, mentálnímu a emocionálnímu prostoru, kde lze vyměňovat nápady a návrhy.

Organizace prezentace ve vašem městě

Lidé pochopí myšlenku Dokumentu humanismu snadněji, pokud získají informace od lidí, kteří věří v to, co propagují z hloubky srdce. Každý z nás by měl mít příležitost diskutovat o základních životních otázkách a kultivovat praxi reflexe nad takovými tématy. Znovuobjevovat ty okamžiky, kdy je náš smysl pro život znovu zpět a je připraven ke sdílení s ostatními. Je zde možnost pořádat jednotlivé konference, kulaté stoly, prezentace doprovázené uměleckými událostmi a mnoho dalšího. Kontaktujte nás, pomůžeme vám si to společně představit!

Další akce?

Buďme kreativní! Pokud máte další nápady na propagaci a zapojení dalších lidí do projektu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zvážíme nové návrhy.

Collaborate with the campaign

Name and surname
Indicate here whether collaboration is on behalf of an organization/institution